Таку думку висловив політичний експерт Роман Кисленко, передають Патріоти України.
"Там (в зоні проведення АТО, - ред.) вже частково діє воєнний стан. В тих регіонах функціонують військово-цивільні адміністрації і діють певні правила перетину блокпостів", - розповів він.
Експерт зазначив, що немає жодної необхідності у введенні воєнного стану на територіях, де триває АТО.
"Після запровадження воєнного стану все залишиться по-старому. Лише, можливо, посилиться порядок перетину лінії розмежування і введуть комендантську годину. Це буде фіктивне маскування АТО, аналогічне тому, як зараз війна маскується під АТО", - пояснив Кисленко.
Експерт також уточнив, що на сьогоднішній день українське законодавство не передбачає введення воєнного стану на окремих територіях країни, та розповів про можливі негативні наслідки від його запровадження на території всієї держави.
"Якщо оголошується воєнний стан, то він має вводитися на всій Україні. Наслідком введення такого стану буде посилення президентської вертикалі, заборона виборів та багато інших процесів. В умовах, коли ми вибрали європейський вектор розвитку країни і говоримо про реформи, воєнний стан може нівелювати всі реформи", - пояснив він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...