"Фільм не дивився, проте обурений": Російські віряни моляться за заборону фільму про Миколу ІІ

Учасники громадського руху "Царський хрест" колективно моляться проти випуску фільму Олексія Учителя "Матильда".

Православні написали молитву з проханням заборонити фільм / ntv.ru

Текст всенародної соборної молитви, доповненої проханням про заборону кінокартини, опублікований на сторінці руху в "ВКонтакте", передають Патріоти України з посиланням на Znak.

У ній – поряд з проханнями захистити православних росіян від "сатаністів, чаклунів, чаклунів і ворожбитів", а також від "крутійства й лукавства супостатів, нахабною нечисті" – звучать прохання до Господа заборонити фільм "Матильда".

Керівник руху, житель Москви Олександр Порожняк, пояснив, що всенародна соборна молитва і прохання проти фільму читаються щодня о 22 годині за московським часом. Він фільм "Матильда" не дивився, проте обурений "історичною недостовірністю". Він вважає, що картина ображає пам'ять Миколи II.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...