Філологія "по-новому": В одному з найпрестижніших ВНЗ країни видали дипломи з граматичними помилками (фотофакт)

В Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка видали додатки до дипломів бакалаврів з помилками в англійських словах.

Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Українські новини".

Одна з помилок - неправильне написання слова "education". У дипломі воно чомусь пишеться через англійську букву k, як "eduKation".

"Помилка у багатьох (воно не залежить від групи). Є багато неточностей у перекладі, одній дівчинці взагалі не правильно спеціальність вписали. Так що edukation - не найголовніший провал", - заявила одна зі студенток.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вічно молода": 52-річна жінка розкрила свій секрет привабливості (фото)

субота, 4 липень 2020, 21:00

Фінка часто отримує компліменти від чоловіків, які нерідко приймають її і 25-річну дочку за сестер. Постійні фізичні навантаження і збалансоване харчування допомогли 52-річній мешканці Фінляндії Пайвіккі Куппакангас розкрити секрет "вічної молодості". ...

З архіву ПУ. Лікарі рятували бездомного, не підозрюючи, що його розшукують за вбивство (фото)

субота, 4 липень 2020, 21:00

Брудний, худий, під чужим прізвищем і з гангреною нижніх кінцівок - таким в кінці квітня 2019 року в криворізьку лікарню №16 потрапив 44-річний В'ячеслав Герасимов. "- Его нашли рядом с монастырем и заброшенным карьером. Вызвали "скорую помощь". Врачи ...