"Ганька-миротворець": Герман лякає українців смертю від холодів і закликає якнайскоріше миритись з "братами"

Якщо без високих сентенцій, то "воскресла" екс-регіоналка відкрито пропонує пробачити Росії віджаті території і благати Москву про низькі тарифи, коментують у мережі.

Буквально на днях екс-радниця Віктора Януковича Ганна Герман ненав'язливо натякнула про те, що українцям пора вже порозумнішати і перестати конфліктувати з тими країнами, які можуть продати Україні за вигідною ціною енергоресурси, зокрема, газ, дешевше ніж в Європі, передають Патріоти України.
Коментуючи заяву Герман, блогер Мирослав Олешко зазначив, що "екс-регіоналка розуміє, що наближаються вибори, тому все ніжніше почала говорити про Путіна, ось запропонувала українцям забути про війну з Росією, подумаєш, країна віджала частину території і тисячі людей в землю поклала, що не потрібно конфліктувати".
Герман в своєму спітчі на «NewsOne» не упустила можливості розповісти страшилки, заявивши, що багато людей в Україні цю зиму не доживуть до кінця, буде трагедія, буде жах по всій країні. За словами Олешка, найсмішніше, що з року в рік російські ЗМІ розповідають історію, як українці замерзнуть без російського газу і ось те ж саме «заспівала» Герман.

Мирослав Олешко зазначає, "якщо говорити без високих сентенцій, то Герман відкрито пропонує пробачити Росії віджаті території, нагнутися раком і благати Москву про низькі тарифи. Чомусь Герман не говорить про те, що, коли у нас був мир з Росією, у нас все одно були найвищі тарифи на газ, тому що Росія дуже любила своїх сусідів і анітрохи не хотіла на них наживатися".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...