Гарно погуляли: У ОРДЛО за свята десятки членів НЗФ опинилися в лікарнях

Крім отруєнь мають місце щоденні п'яні конфлікти бойовиків між собою із застосуванням холодної, вогнепальної зброї і гранат.

На непідконтрольною Україні частини Донбасу святкування Нового року призвело до того, що десятки членів НВФ опинилися на лікарняних ліжках через непомірне вживання алкоголю і п'яних конфліктів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Олександр «Гром», передають Патріоти України.

Військовий зазначив, що тільки в першу добу після зустрічі Нового року в медустановах непідконтрольних Україні Донецька і Горлівки, Луганська і Алчевська опинилися десятки найманців, які потрапили туди в результаті надмірного вживання контрафактного алкоголю і неякісних продуктів, які потрапили в «республіки» з останнім гумконвоєм. Офіцер пише: «Крім отруєнь мають місце щоденні п'яні конфлікти бойовиків між собою із застосуванням холодної, вогнепальної зброї і гранат. Всі ці випадки можна знайти у відкритому доступі в соціальних мережах».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Курйоз дня: Через лису голову арбітра вболівальники так і не змогли подивитися футбольний матч

четвер, 29 жовтень 2020, 21:36

Камера постійно плутала м'яч з лисою головою бокового арбітра і фокусувала свою увагу на його переміщеннях. Під час матчу шотландського дивізіону між "Інвернессом Каледоніан Тісл" і "Ейр Юнайтед" стався курйоз, який змусив коментатора понервувати, а уб...

"Чотирилапа курочка-тигидик": У фермера вилупилося здорове курча, але виросло зовсім не в маму (фото, відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 21:28

Курка виявилося мутантом. "Хоть человек и считает себя полноправным хозяином природы, но до тех чудес, которые может себе позволить она, он ещё не дошёл. Природа запросто может устроить так, что ученик четвёртого класса всего немного будет не дотягиват...