"Газопровод Путина лишил Россию более $3 млрд", - Злий Одесит

Акції "Газпрому" обвалились до мінімуму з початку 2019 року на повідомленнях про затвердження поправок у Газову директиву Європейського Союзу, згідно з якою морські трубопроводи прирівняні до норм і правил сухопутних.

"Зокрема російський газовий монополіст втратив на "Північному потоці-2" вже більш 3,2 млрд доларів", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Поправки ЕС запрещают владеть газопроводом одной компании, которая одновременно будет осуществлять и поставки газа. Таким образом, по “Северному потоку-2” должны осуществляться поставки не только российского газа. Однако поставщик по трубопроводу лишь один, что не соответствует требованиям директивы.

Разумеется, Германия уже изо всех сил пытается вытянуть российскую трубу из болота, подав заявку на исключение “Северного потока-2” из требований директивы. Насколько успешно у кремлевского лобби в Бундестаге это получится – покажет время, а пока, “Газпром” потерял в цене на нестабильной трубе уже более 3,2 млрд долларов."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Китаї чоловік, що "помер" у лікарні, повернувся додому

вівторок, 7 липень 2020, 0:30

Тіло не опізнали через коронавірус... У Китаї чоловік на прізвище Цзяо, який нібито помер від туберкульозу, повернувся додому через два місяці після того, як родичі влаштували похоронну церемонію, а тіло кремували. З'ясувалося, що в лікарні переплутали...

Науковці показали фото унікальної, "швидкої" галактики

вівторок, 7 липень 2020, 0:25

Галактика рухається зі швидкістю 1564 км в секунду. Земля обертається навколо Сонця зі швидкістю близько 30 км на секунду. Телескоп Хаббл сфотографував галактику, яка рухається надзвичайно швидко. На офіційному сайті обсерваторії розмістили фото спірал...