"Газопровод Путина лишил Россию более $3 млрд", - Злий Одесит

Акції "Газпрому" обвалились до мінімуму з початку 2019 року на повідомленнях про затвердження поправок у Газову директиву Європейського Союзу, згідно з якою морські трубопроводи прирівняні до норм і правил сухопутних.

"Зокрема російський газовий монополіст втратив на "Північному потоці-2" вже більш 3,2 млрд доларів", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Поправки ЕС запрещают владеть газопроводом одной компании, которая одновременно будет осуществлять и поставки газа. Таким образом, по “Северному потоку-2” должны осуществляться поставки не только российского газа. Однако поставщик по трубопроводу лишь один, что не соответствует требованиям директивы.

Разумеется, Германия уже изо всех сил пытается вытянуть российскую трубу из болота, подав заявку на исключение “Северного потока-2” из требований директивы. Насколько успешно у кремлевского лобби в Бундестаге это получится – покажет время, а пока, “Газпром” потерял в цене на нестабильной трубе уже более 3,2 млрд долларов."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

неділя, 26 січень 2020, 20:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за моєю улюблен...

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...