Генерал підказав Україні, як відповісти на військову диверсію в Калинівці

Необхідно посилити відповідальність структур і їх співробітників, які займаються охороною стратегічно важливих об'єктів ЗСУ.
генерал-лейтенант Василь Богдан

У відповідь на російську диверсію на складах боєприпасів в селі Калинівка Вінницької області Україна повинна активізувати розвідувальну діяльність і ввести візовий режим з країною-агресором, - заявив в коментарі "Обозревателю" ветеран зовнішньої розвідки України, генерал-лейтенант Василь Богдан, передають Патріоти України.

"Ця диверсія безумовно потребує активізації розвідувальної діяльності. І, можливо, Україні потрібно врешті-решт ввести візовий режим для громадян країн, які представляють загрозу нацбезпеці нашої країни", - зазначив Богдан.

За його словами, також необхідно посилити відповідальність структур і їх співробітників, які займаються охороною стратегічно важливих об'єктів ЗСУ.

"Потрібно активізувати превентивну роботу для своєчасного припинення можливих диверсійних посягань на ці об'єкти", - підсумував Богдан.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...