Генерал підказав Україні, як відповісти на військову диверсію в Калинівці

Необхідно посилити відповідальність структур і їх співробітників, які займаються охороною стратегічно важливих об'єктів ЗСУ.
генерал-лейтенант Василь Богдан

У відповідь на російську диверсію на складах боєприпасів в селі Калинівка Вінницької області Україна повинна активізувати розвідувальну діяльність і ввести візовий режим з країною-агресором, - заявив в коментарі "Обозревателю" ветеран зовнішньої розвідки України, генерал-лейтенант Василь Богдан, передають Патріоти України.

"Ця диверсія безумовно потребує активізації розвідувальної діяльності. І, можливо, Україні потрібно врешті-решт ввести візовий режим для громадян країн, які представляють загрозу нацбезпеці нашої країни", - зазначив Богдан.

За його словами, також необхідно посилити відповідальність структур і їх співробітників, які займаються охороною стратегічно важливих об'єктів ЗСУ.

"Потрібно активізувати превентивну роботу для своєчасного припинення можливих диверсійних посягань на ці об'єкти", - підсумував Богдан.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...