Генетична пам'ять великороса чи понти про захист демократії: За яку Україну волонтерять касьянови і мочанови

Українці в шоці від тієї ненависті у свій бік від нібито патріотичних волонтерів Касьянова, Мочанова, Ричкової та інших.

Олексій Мочанов

Це ж не якісь там ватники ображають їх останніми словами, а люди поважні та знані, які чимало зробили задля нашої перемоги над ворогом, пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Олександр Крамаренко, повідомляють Патріоти України.

А тому деякі з нас навіть не знають: праві ми у своїх вимогах, щодо розбудови української України, а не те, щоби дати гідну відсіч тим "велікоросам".

Тому, гадаю, настала нагальна потреба, з'ясувати звідки в них та зоологічна ненависть до всякого дієвого українства та українців.

Почнемо з їхнього родоводу саме тут - в Україні. Їхні пращури у самому кращому випадку приїхали на нашу споконвічну землю років 250 тому. А Мочанов, той і досі, кажуть, їздить до своєї матері у Росію.

Всі вони є нащадками робітників, яких завозили до нас ще з часів Катерини ІІ; селян, завезених сюди Кремлем в спустошені Голодомором українські села та військово-адміністративного апарату Росії, який і утримував Малоросію в "повіновєніі".

Зрозуміло, що виходячи з цього, зверхість по відношенню до місцевих аборигенів закладена в наших героїв просто на генному рівні.

А жорстка імперська ідеологія царської Росії та СРСР з одного боку та повна її відсутність в сучасній Україні виробила в наших росіянах святу віру в те, що вони тут такі самі автохтони, як і українці, пращури яких жили тут тисячоліттями!

Тому у самому кращому випадку мочанови з касьяновими щиро вважають що мають право на свою російськомовну Україну анітрохи не меньше, ніж ми на свою. Звідси така ненависть до українців, які тільки ще заговорили про суцільно українську Україну.

Тепер проаналізуємо й причини їхнього волонтерства. Вони ж точно що не волонтерять за українську Україну, як волонтери україномовні. І тут тоді виникає питання: а за що ж?

Почнемо з того, що всі вони є представниками середньої кляси, для яких лібераний державний устрій України значно миліший за жорсткий авторитарний на їх історичній батьківщині.

У Росії не можна так зухвало ухилятися від податків, як тут, а то й зовсім працьовати у "тіні". Там не можна з "льогкостію нєобикновєнной" відкупити своє чадо від служби в армії. І, взагалі, в Україні, нема того жорсткого "конторського" конторолю за всіма сферами життя, як в "матушкє".

Жодний з них вам не тільки не зізнається в цьому, а й ще "обматєріт" за таку "цинічну клєвєту". Але хай тоді вони назвуть інші реальні причини свого волонтерства, без уселяких там понтів про захист демократії та загальнолюдських цінностей...

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...