Генпрокурор заявив про причетність до корупції в оборонпромі ДФС, СБУ і НАБУ

На шляху до отримання оборонного замовлення фірмі "Оптимумспецдеталь" довелося кілька разів "домовлятися" з ДФС, СБУ і НАБУ.

Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

"Схема корупційна така. Та ж "Оптимумспецдеталь", ми це бачимо з документів, пропонує одному з бронетанкових заводів свої запчастини. За найменшою ціною, але, однак виграє інша фірма. Як це відбувається? Служба безпеки заводу, яка, найімовірніше лобіює іншу фірму, каже: "Є довідка з ДФС у нас, що ви,"Оптимумспецдеталь", маєте справу з ризиковими конвертаційними структурами".

Але всі, хто поставляє з Росії, це мають! Нє-нє. "На вас довідка є, а на них немає. Тому ваша ціна нас не влаштовує, нас влаштовує більше". Внаслідок Рогоза з компаньйонами якось отримує довідку з ДФС, що вони помилилися, що сама "Оптимумспецдеталь" не є ризиковою. Але однак компанія не може нічого продати! Тому з'являється така ж довідка, ніби "Оптимумспецдеталь" фіктивна ... вже від СБУ! І вони знову злітають з конкурсу бронетанкового заводу. Тоді вони якось отримують через знайомих есбеушників нову довідку, що "Оптима" - не фіктивна фірма, а це була помилка, але знову вони не допущені на конкурс! Цього разу проти них з'являється нова довідка про фіктивності ... тепер від НАБУ", - розповів генпрокурор.

Саме після цього, зазначив Луценко, Андрій Рогоза починає листування з Євгеном Шевченком, який співробітничав зі слідством НАБУ і який "починає вирішувати питання, як дати відповідь від НАБУ", і домагається цього.

При цьому генпрокурор не повідомив, чи знайдені в телефоні Жукова прізвища співробітників ДФС НАБУ, СБУ, або тих, з ким вони контактували для отримання потрібних Рогозі довідок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...