Гіркін розкрив таємниці вбивства одного з ватажків терористів Донбасу

Командира бойовиків батальйону «Призрак» Олексія Мозгового в 2015 році знищили за участю екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького та групи росіян.

Олексій Мозговий

Екс-командир бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін в третю річницю вбивства Мозгового написав пост, нагадавши обставини ліквідації бойовика, убитого в своєму автомобілі, передають Патріоти України.

Нагадаємо, поруч з автомобілем було підірвано дистанційний вибуховий пристрій, після чого машина була обстріляна з кулеметів і автоматичної зброї.

За інформацією, розстріл проводився з двох сторін і з чотирьох точок. За словами Гіркіна, Мозговий був убитий при безпосередній участі декількох росіян і екс-ватажка «ЛНР» Плотницького. За словами терориста, Мозгового ліквідували самі бойовики, однак озвучити свою версію повністю він пообіцяв тільки після появи достовірних фактів.
Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...