Гіркін розповів про можливу заміну кремлівського куратора "Л/ДНР"

Екс-командир бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін-Стрєлков на своїй сторінці в соцмережі заявив, що куратор бойовиків ОРДЛО і помічник президента РФ Владислав Сурков незабаром може покинути свій пост.

Ігор Гіркін-Стрєлков

Як передають Патріоти України, Гіркін пише: «Ходят настойчивые слухи о том, что «лучший друг донецких шахтеров», Владислав Юрьевич (Асланбек Андарбекович) Сурков (Дудаев) — «талантливый гордый одиночка» — может все-таки покинуть пост «куратора серой зоны и всея СНГ» в АПэшэчке. Даже не верится, что такое возможно.

На его место прочат одного человека, которого я мельком видел пару раз в Грозном в 2002 году в кабинете и в приемной у моего тогдашнего начальника — ув. Сергея Леонидовича Бабкина.

Более ничего комментировать пока не буду. Просто потому, что это пока не более чем слух.

Кроме того, если «гордое и талантливое» оное существо останется в близких помощниках президента или в любой высокопоставленной должности — толку от замены не будет никакой — оно свои позиции сдавать не захочет.

Хотя, с другой стороны, после того, что оно там наворочало и в преддверии «часа Х» — легко может, наоборот, «вовремя свалить», чтобы все «плюхи» (не сладкие) достались, в итоге, не ему, а сменщику, который уже мало что может исправить».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...