Гіркін розповів про можливу заміну кремлівського куратора "Л/ДНР"

Екс-командир бойовиків «ДНР» Ігор Гіркін-Стрєлков на своїй сторінці в соцмережі заявив, що куратор бойовиків ОРДЛО і помічник президента РФ Владислав Сурков незабаром може покинути свій пост.

Ігор Гіркін-Стрєлков

Як передають Патріоти України, Гіркін пише: «Ходят настойчивые слухи о том, что «лучший друг донецких шахтеров», Владислав Юрьевич (Асланбек Андарбекович) Сурков (Дудаев) — «талантливый гордый одиночка» — может все-таки покинуть пост «куратора серой зоны и всея СНГ» в АПэшэчке. Даже не верится, что такое возможно.

На его место прочат одного человека, которого я мельком видел пару раз в Грозном в 2002 году в кабинете и в приемной у моего тогдашнего начальника — ув. Сергея Леонидовича Бабкина.

Более ничего комментировать пока не буду. Просто потому, что это пока не более чем слух.

Кроме того, если «гордое и талантливое» оное существо останется в близких помощниках президента или в любой высокопоставленной должности — толку от замены не будет никакой — оно свои позиции сдавать не захочет.

Хотя, с другой стороны, после того, что оно там наворочало и в преддверии «часа Х» — легко может, наоборот, «вовремя свалить», чтобы все «плюхи» (не сладкие) достались, в итоге, не ему, а сменщику, который уже мало что может исправить».

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...