Президент Росії Володимир Путін хоче засісти разом із країною в історичному глухому куті і облаштувати його, щоби глухий кут здавався вмістилищем перспектив. Таку думку в ефірі "Еха Москвы" висловив російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.
"Скоро буде переможено захворювання, які ще недавно і донині ще вважають смертельними, наприклад, рак і СНІД. Зросте тривалість людського життя. Автоматизація та роботизація економік сягнуть небачених раніше масштабів. Ми входимо в епоху толерантності і політкоректності, які багатьом не подобаються, але саме вони будуть домінувати в наступному історичному еоні. До речі, скандали навколо sexual harassment, показовий випадок Гарві Вайнштейна і Кевіна Спейсі – перша ластівка всіх цих процесів", – розповів він.
За словами політолога, він подзвонив у резиденцію президента у Геленджику й через чергового офіцера охорони передав Путінові запитання, чи вважає той, що можна законсервувати Росію на невизначений строк від глобальних світових процесів. А черговий офіцер охорони передав йому відповідь президента.
"Відповідь звучить так: "Ми знаємо багато прикладів країн, які повністю законсервувалися і стали річчю в собі. Візьмемо, до прикладу, Туркменістан. Ніхто ж не закликає туркменських лідерів відкритися світові... До Росії висувають надмірні вимоги тільки тому, що вона дуже велика, багата і сильна у військовому сенсі", – розповів Бєлковський.
Політолог зазначив, що, на думку Путіна, якби в РФ не було ядерної зброї, іноземні еліти не звертали б уваги на процеси, які відбуваються в Росії, іноді змінюючи владу в Кремлі за допомогою революцій.
"Тому, – відповів мені Володимир Володимирович Путін, – консервація для нас не тільки можлива, але і є єдиним виходом з історичного глухого кута, тому що головний спосіб не потрапити в глухий кут – це засісти в ньому і облаштувати його так, щоби глухий кут здавався вмістилищем перспектив, нехай і віддалених", – продовжив Бєлковський.
Він додав, що російський глухий кут дуже еклектичний. "У ньому тотально корумпована економіка, в економіці – розпили, відкати і замети – так звана "економіка троянд" співіснує з пропагандою духовних сил і демонстративною клерикалізацією, яка, втім, виражається переважно в зростанні адміністративних можливостей церкви, а не її духовного авторитету, що впав дуже серйозно порівняно з періодом кінця 80-х років, коли церква здавалася островом святості", – заявив політолог.
Бєлковський зазначив, що в Кремлі мають раціональні аргументи на користь побудови путінізму і самоізоляції країни. "Зрозуміло, що уникнути поразки в глобальній конкуренції ця путінська Росія може тільки через самоізоляцію... Але у першому всеохопному законі Бєлковського йдеться: в історії завжди відбувається те, що має статися... Історія сьогодні – це перманентна революція: ментальна, ціннісна і технологічна. Вона відбувається у нас на очах, і вона зруйнує спроби захисту оточеної фортеці в межах однієї окремо взятої країни. Я в цьому переконаний", – підсумував він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...