Голодні скрепи: На Росії пенсіонери штурмували прилавки, влаштувавши тисняву

Причиною, що викликала стовпотворіння, стала дешева ковбаса по 79 рублів.

У російському Брянську під час відкриття нового продуктового магазину утворилася дика тиснява через дешеву ковбасу. Так, перед торговою точкою з раннього ранку панував неабиякий ажіотаж, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Пенсіонери активно штурмували прилавки, чим викликали уїдливі коментарі деяких користувачів соцмереж. "Дикуни!" - пишуть вони.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...