Голодомор - геноцид українського народу: Конгрес США наближається до епохального рішення

Наразі декілька штатів США вже визнали трагедію нашого народу, як спланований геноцид Радянського Союзу.

У палаті представників Конгресу США презентували резолюцію, у якій Голодомор 1932–1933 років визнано геноцидом українського народу. Про це у Facebook повідомило посольство України у США, передають Патріоти України.

Резолюцію внесли конгресмени-демократи Сандер Левін і Марсі Каптур, а також республіканці Браян Фітцпатрік та Енді Гарріс.

"Документ є дзеркальною версією резолюції, внесеної на розгляд Сенату у березні цього року. У документі зазначається, що події 1932–1933 років в Україні були спланованою акцією сталінського тоталітарного режиму, котра була спрямована проти українського народу і була геноцидом. Так, зокрема, до постановляючої частини документа включено визнання висновків урядової комісії США щодо голоду в Україні (від 22 квітня 1988 року) про те, що “Сталін та його оточення вчинили у 1932–1933 роках геноцид проти українців", – ідеться в повідомленні.

Проект резолюції засуджує систематичні порушення прав людини, зокрема права на свободу слова і самовираження, які здійснював радянський уряд проти українців, додали у відомстві.

"Висловлюються найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також міститься заклик до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії", – зазначили у посольстві.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...