У Харкові Порошенка "атакували" провокатори (відео)

У четвер, 14 лютого, президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Харкова, в ході якої побував на першому після реставрації будівлі філармонії концерті.

Виходячи з філармонії, Порошенко звернувся до присутніх зі словами «Я вас всіх люблю». У відповідь один з чоловіків вигукнув «Та пішов ти!», і продовжив обсипати президента прокльонами, перемежовуючи їх вимогами повернути пенсії, в той час як правоохоронці намагалися скоріше відвести баламута в сторону, передають Патріоти України. "Випадкового громадянина" від початку інциденту вела група підтримки, котра відбивала "правдоруба" від правоохоронців та все фільмувала.

Тим часом свідки інциденту знімали те, що відбувається на камери і телефони. Незабаром скандальне відео з'явилося в соцмережах.


Інші публікації автора

Після появи скандальної статті про «талібів» у США хочуть нових санкцій проти Росії

четвер, 2 липень 2020, 10:55

Звіт, в якому говорилося про винагороду Росією терористів, був переданий Трампу ще в лютому. Представники Демократичної партії США вимагають від президента Дональда Трампа ввести нові економічні санкції проти Росії після появи в ЗМІ інформації, що Моск...

В Україні почали працювати над відродженням авіаційної галузі

четвер, 2 липень 2020, 10:47

Це дасть змогу забезпечити фінансуванням вітчизняне літакобудування, дозволить задовольнити власний попит на літаки АН, а для «Антонова» – отримати стартовий імпульс для розвитку вітчизняного літакобудування. В Україні почали працювати над відродженням...