"Їм обіцяли, що все, що вони втратили, буде компенсовано. Головне, щоб вони не бігали з табакерками і шарфиками по палацу (за допомогою табакерки і шарфа в результаті палацового перевороту в 1801 році був убитий російський імператор Павло I. - ред.) і взагалі щоб не мутили воду", - сказав публіцист.
Він додав, що не сумнівається в тому, що Кремль в змозі забезпечити особисте благополуччя невеликому колу людей, тим більше що "ці опричники і багатії все одно є першою і головною опорою режиму".
Ставку Кремля на олігархів, а не на народ Невзоров вважає абсолютно правильною. "Народ лукавий і відрізняється легковажністю. Сьогодні владу підтримує 98%, а завтра - 0,5%. Від нього можна чекати будь-якої капості в будь-яку хвилину. Тому цілком природно, що прикормлюється відповідальна група - група, яка розуміє, що її благополуччя безпосередньо пов'язане з тим, хто знаходиться на троні. І це правильно", - визнав він.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...