"Головний хірург", або Скоро ж вибори: Яценюк розповів, що він зробив для України

Керівник партії «Народний фронт», екс-глава українського уряду Арсеній Яценюк дуже зрозуміло привів метафору влади, як «медичного закладу», де він особисто, згідно з його ж словами, був «головним хірургом», а Петро Порошенко - «директором лікарні».

Про це Яценюк розповів в інтерв'. для українських ЗМІ, передають Патріоти України.
Зокрема, екс-прем'єр сказав: «Ось коли людина захворіла, і кажуть: у нас є одна така пігулка знеболювальна, ми вам її дамо, і у вас все перестане боліти. Дали один раз, другий, третій, діагноз не встановили - чоловік помер. Я прийшов і встановив діагноз, сказав: вибачте, будемо «різати» для того, щоб зберегти життя. І «різали».
Таким же чином він пояснив і те, з чим пов'язаний його рейтинг, який в даний час знаходиться фактично на нулі. Арсеній Яценюк сказав: «Рейтинг, який, за фактом, знаходиться на нульовому рівні ... Все це тому, що я з трибуни парламенту публічно завжди заявляв: ні сьогодні, ні завтра поліпшень я не буду обіцяти. Я заявив про те, що Кабмін-камікадзе, а також про те, що я буду приймати вельми непопулярні, однак дуже необхідні для Української держави рішення».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...