Головний секрет їхньої "наддержави": "Єдине, що може Росія, – робити гидоту сусіднім державам", - Латиніна

На відміну від України та Грузії, які виявилися слабкими країнами, "напаскудити" таким сильним демократіям, як США та Франція, Росія не може.

Юлія Латиніна

Росія – країна, влада якої не котирується за кордоном. Про це в ефірі програми "Код доступа" на радіо "Эхо Москвы" сказала російська письменниця й публіцист Юлія Латиніна, передають Патріоти України.

"Єдине, що може Росія, – вона справді може кидати палиці в колеса сусіднім державам, вона може робити їм гидоту. Але вона цю гидоту робить лише у слабких країнах. Це правда, що у слабких країнах цю гидоту вдається робити", – заявила вона.

Латиніна навела приклад Грузії, якій Росія "безкорисливо зробила гидоту", домігшись того, що Михайло Саакашвілі припинив бути грузинським президентом.

"Те саме стосується України. Так, у сенсі гидоти віртуозна гидота – Донбас. Супер, чи не так? Улаштували на території сусідньої країни Хамас, єхидно посміхаємося й кажемо, що там воюють трактористи й комбайнери. Дуже добре. А які дивіденди, власне, Росія отримала з того, що на Донбасі з'явилась ось ця Палестина? Мінусові дивіденди полягають у тому, що Росія втратила український ринок узагалі й Україну як культуру", – сказала вона.

На думку російського публіциста, втрата українського ринку для російських компаній стала більшою втратою, ніж придбання Криму.

"Україні ми влаштували гидоту, як і Грузії, тому що вони виявилися слабкими країнами. Проте, як показує досвід, коли йдеться про сильні демократії, коли йдеться про Америку, коли йдеться про Францію, то там ми по-справжньому навіть і напаскудити не можемо", – заявила Латиніна.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Лікарі відмовили в госпіталізації: У Кропивницькому від важкої пневмонії померла жінка

вівторок, 31 березень 2020, 12:30

Сімейний лікар сказала хворій лікуватися вдoма, зазначають родичі померлої. У Кропивницькому від двосторонньої пневмонії померла 43-річна жінка, якій лікарі відмовили в госпіталізації, передають Патріоти України з посиланням на видання Акула. За словам...

Курс гривні і інфляція: Експерт розповів, чи збудеться песимістичний прогноз Кабміну

вівторок, 31 березень 2020, 8:50

Кабмін оновив макроекономічний прогноз, погіршивши прогноз інфляції з 5,5% до 8,7%, безробіття – з 8,1% до 9,4%, курсу – з 27 гривень за долар до 29,5. "Судячи з показників, вже зараз на 2020 рік закладається падіння ВВП на 9-11%. Це дуже суттєво. Таки...