"Гомункул у томаті": Мережу спантеличила мерзенна знахідка в консервах (відео)

Житель Запоріжжя, який купив в супермаркеті рибні консерви «Кілька в томаті», був вкрай вражений тим, що побачив всередині.

Відео було опубліковане в Instagram, і тепер користувачі соцмереж змагаються у вгадуванні, з чого ж була зроблена консерва, передають Патріоти України.

За відео ясно одне - всередині банки перебувала точно не риба. Серед версій підписників є приземлені («тарган», «капустянка», «ракоподібні»), екзотичні («сарана з Індонезії») і фантастичні («Чужий» з однойменного кінофільму, «гомункул»).

З приводу відповідального за інцидент думки розійшлися. В основному користувачі погоджуються, що магазин-власник бренду повинен стежити, що випускають під його торговою маркою. Опоненти справедливо зауважують, що співробітники магазину не зможуть розкрити і перевірити кожну банку на полиці. У будь-якому випадку важливо не сподіватися, що ситуація вирішиться сама собою, а подавати скарги на неякісну продукцію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...