Гоночний болід Sappo: Запорожець з Німеччини з двигуном LADA (фото)

Запорожець - це в якійсь мірі ще й німецька гордість, особливо в гоночному виконанні з центрально розташованим двигуном...

Автором цього незвичайного проекту став винахідливий і, мабуть, не позбавлений почуття гумору німецький гонщик Вольфганг Кютер, передають Патріоти України.
Запорожець приховує під своїм кузовом двигун Лада, розташований в межах колісної бази - прямо за водійським сидінням.
Автомобіль носить ім'я Sappo-Lada і його історія сягає в 70-і роки минулого століття. Комуністична дружба, в якій Східна Німеччина перебувала з СРСР, дозволила експериментувати з радянськими автомобілями. Це, звичайно, сильно відрізнялося від того, що з іншого боку від Стіни витворяли Porsche і BMW, але доводилося справлятися доступними засобами.

Так і з'явився гоночний Sappo (ласкаве німецьке скорочення від Zaporozhets) з центрально розташованим двигуном від автомобіля Zhiguli. Представлений же на фото автомобіль, за запевненням власника, є відреставрованим «болідом», в якому частину деталей довелося замінити на нові.

Відомо, що даний автомобіль оснащений 1,6-літровим двигуном Лада, потужність якого доведена до 155 к.с. Можливо, укупі з 620-кілограмовою вагою і гоночною 5-ступінчастою КПП цей Sappo-Lada здатний продемонструвати більш-менш гідні результати в змаганнях класичних автомобілів, в яких він досі бере участь.

Джерело: АвтоЦентр
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...