Смачний кавун не набридає ніколи. Проте буває, купиш кавунчик, начебто, великий, дзвінкий і красивий, розріжеш, а він зовсім і не солодкий всередині. Або вже зів'яв. Або його так багато, що за раз не з'їсти, а залишати - все одно, що викинути. В цьому випадку вам знадобиться рецепт квашеного кавуна. І продукт не пропаде, і смак помітно збагатиться, та ще й замість десерту отримаєте оригінальну закуску, передають Патріоти України.
Важливо, щоб для закваски ви використали не зіпсований і не скислий кавун. А те, що він виявився не надто солодким - не біда! Процес квашення виправить цей недолік, миттю перетворивши його на гідність.
Квашені кавуни - інгредієнти:
Квашені кавуни - приготування:
1. Кавун помийте. Зі шкіркою можете вчинити на свій розсуд - почистити або залишити. Шкірка зовсім не псує квашений кавун, вона виходить більш твердою у порівнянні з ніжною м'якоттю.
2. Поріжте кавун шматочками завтовшки 2 см. Можна пошматувати кавун великими скибочками, а можна невеликими кубиками. Головне - щоб він вліз у банку, в якій ви його готуватимете.
3. Підготуйте часник і зелень. Почистіть, помийте і дрібно поріжте. При бажанні можете взяти трохи улюблених спецій, вони нададуть пікантності закусці.
4. На дно банки покладіть частину часнику і зелені, а потім викладіть кавун. Пошарово чергуйте інгредієнти, поки не заповните банку.
5. Розсіл готується із розрахунку: на 1 л води - 1 ст. ложка солі і 1 ст. ложка цукру. У холодній воді розчиніть сіль і цукор і залийте банку з кавуном.
6. Зав'яжіть банку з солінням марлею і залиш при кімнатній температурі на 1-2 дня. Термін залежить від температури - чим спекотніше, тим швидше закваситься кавун.
7. Через два дні квашені кавуни готові! Можна діставати і їсти. Якщо хочете зберегти соління довше, відправляйте його у холодильник.
8. Примітно, що в квашених кавунах виходить безвідходне виробництво, тому що в хід йде не тільки сам кавун, а й розсіл! Він приємно освіжає, бадьорить і тонізує.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...