Як говориться у сюжеті ТСН, Семенченко був "капітаном" так званої народної міліції "ЛНР", передають Патріоти України.
При цьому він у своїй бригаді координував прийом російської зброї і видачу її терористам. Затриманий Семенченко був, коли приїхав на підконтрольну Україні територію.
Зазначається також, що терорист активно співпрацює зі слідством.
У своїх свідченнях він підтверджує документально, що луганські бойовики воюють з російською зброєю і під керівництвом росіян.
Також він говорить, що спілкувався з багатьма кадровими офіцерами Російської Федерації - начальником штабу, заступником з бойової підготовки, заступником з озброєння.
За словами Семенченка, всі вони прибувають з російського Новочеркаська, під вигаданими прізвищами та з документами "ЛНР".
Крім того, в його телефоні і на флешках контррозвідники знайшли багато цінної інформації і фото.
Він також зізнався, що місцеві терористи вже не в захваті від того, що ними керують з Москви.
"Ніхто не в захваті від того, що відбувається. Ні цивільні, ні військові. Військові, які були, вже давно пішли звідти. Давно займаються своїми справами: хто курей вирощує, а хто ще щось. А ті, які приходять, через два місяці їдуть. Вони повинні сидіти, а ми повинні всюди прибирати за ними, відновлювати, фарбувати, білити, будувати. А гроші на будівництво виділяти? Ні. Отримав зарплату, скинувся, купуєш фарбу, якщо треба. Але це все за свої гроші купувалося", - говорить Семенченко.
Він навіть на фото демонструє, як за власний рахунок маскував схрони з російською зброєю. Каже, що витратив своїх близько 100 тисяч рублів.
Семенченко розповідає, що російських офіцерів контролюють інші російські офіцери з ФСБ.
"Спецпідрозділи називають себе "куполами". Вони контролюють своїх військовослужбовців, за ними доглядають, щоб не крали, не гуляли, щоб ніякі документи не виходили", - розповідає затриманий.
Семенченко загрожує від 8 до 15 років за участь у терористичній організації. Втім, цінні докази російської присутності, які він виніс з собою, можуть пом'якшити покарання.
Також він заявив, що готовий свідчити в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...