Готуються до війни з НАТО: Експерт вказав на небезпечний план Кремля

Анексований Росією Крим - це збитковий проект і потрібен президенту Росії Володимиру Путіну для створення плацдарму для атак на країни НАТО.

"Анексія Криму потрібна Росії для майбутньої війни з НАТО", - розповів кримський політоглядач Сергій Стельмах, передають Патріоти України.

"Росіяни готують півострів для війни з НАТО або, як мінімум, для військових провокацій проти Альянсу за "кримським зразком". Останнє означає, що Москва через різні як би приватні військові структури, людей, "які вирішують військові завдання", буде провокувати НАТО на відповідні дії в акваторії Чорного і Середземного морів. При цьому російське керівництво на початковому етапі буде робити вигляд, що воно ні до чого, у всьому винні країни НАТО. Аналогічне відбувалося в Криму навесні 2014 року, коли президент Путін до останнього заперечував участь російських військ в організації "референдуму". Через рік він зізнався, що це була його армія, зазначивши, що Москва нібито "ніколи не приховувала", як її солдати захоплювали частина української території", - говорить він.

За словами Стельмаха, анексований Росією Крим - це збитковий проект і потрібен президенту Росії Володимиру Путіну для створення плацдарму для атак на країни НАТО.

"Російський" Крим - абсолютно збитковий проект. З точки зору кремлівських інтересів його "рентабельність" полягає в зміцненні військової бази, створенні плацдарму для атак на країни НАТО. Так само як весь сенс існування нинішнього російського режиму звівся до нескінченної низки політичних і військових провокацій. Чим слабкіше буде Європа в військовому плані, тим більше шансів, що Москва піде на військові авантюри проти країн-учасниць Альянсу. І Ангела Меркель це розуміє, як ніхто інший", - упевнений він.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...