"Про зустріч Луценка з Коломойським
– Я б не пов'язував рішення лондонського суду щодо арешту активів Коломойського з цими зустрічами. А щодо того, що робить Генпрокуратура в Україні: вона підтримувала Суркісів у протистоянні з державним "Приватбанком", тиснула, завдяки чому олігархам повернуть мільярди гривень. Потім були рішення Солом'янського суду теж під впливом ГПУ. Тому, я думаю, про що говорив Луценко з Коломойським доволі зрозуміло. І те, що ГПУ діє зараз в інтересах Коломойського – це цілком очевидний факт.
Чи Порошенко підтримує екс-власника "Приватбанку"
– Націоналізація "Приватбанку" відбулась тільки через те, що був шалений тиск західних партнерів, МВФ, які вимагали цього. Якщо б не було цього тиску та цілеспрямованої роботи Нацбанку, то ні президент, ніхто з інших політиків не пішов би на це. Тому націоналізація банку не була наслідком конфлікту інтересів, а вимушеним кроком.
Українські політики не люблять воювати, особливо, з олігархами. Потрібно дочекатись реакції на заяви міністра фінансів, які будуть далі дії, тоді ми зможемо зрозуміти, що в цій історії робить президент.
Дієвість рішення лондонського суду
– Лондонському суду ми можемо довіряти, а його рішення є обов'язкові для виконання. Однак в Україні це проблемно, оскільки є приклад SkyMall, який "віджали". За рішенням лондонського суду його повинні були повернути власнику, але ніхто цього не робить, бо треба імплементувати через українські суди. Тому те, що стосується активів Коломойського в Україні – тут складно уявити результати, навіть якщо лондонський суд ухвалить рішення, щоб вони перейшли до держави. Проте є багато активів за кордоном, зокрема, у Великобританії, тому вони точно повернуться країні.
Про відсутність голови Нацбанку
– Я думаю, що все діє так: воно працює і все гаразд. В голові Порошенка, мабуть, є такі думки: потрібно обирати очільника НБУ, є своя кандидатура, але той же "Народний фронт" просто так не голосує. То навіщо щось віддавати, якщо НБУ досі функціонує? Це не природно.
Вважаю, що визначальним буде співпраця з МВФ. Коли ми будемо готові отримати транш, виконаємо "домашні завдання" – постане питання вибору голови Нацбанку, бо він є одним із підписантів документа МВФ."
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...