Грабували награбоване? - Будинок судді і адвоката, який пограбували в Києві, не був задекларований

Наталя Буша працює суддею і повинна вносити своє майно в податкову декларацію. У разі, якщо будинок належить чоловікові, його потрібно декларувати.

Після збройного пограбування адвоката Андрія Буша і його дружини Наталії в Печерському районі з'ясувалося, що будинок, куди увірвалися грабіжники, які не було задекларовано, передають Патріоти України.
Наталя Буша працює суддею і повинна вносити своє майно в податкову декларацію. У разі, якщо будинок належить чоловікові, його потрібно декларувати. Однак в декларації Буші він відсутній. Серед об'єктів нерухомості вона вказала квартиру, нежитлове приміщення площею 35,3 квадратних метра, гараж та земельна ділянка. Журналісти дізналися зі своїх джерел, що будинок в Печерському районі належить батькам судді. Однак, якщо вона в ньому живе, його теж потрібно декларувати, в цьому випадку будинок вносять в категорію користування.

Нагадаємо, близько десятої вечора 30 вересня патрульним повідомили, що в будинку на Наводницькому провулку б'ють чоловіка. Невідомі забрали цінні речі і поранили господаря, а коли на місце події приїхали патрульні, кинули в них гранату і відкрили стрілянину.

Під час нападу в будинку виявилися господар, який працює адвокатом, його дитина і дружина, яка перебуває в декретній відпустці. Через вогнепальних поранень ніг чоловік потрапив до лікарні, мати з дитиною не постраждали.

Джерело: КП в Україні
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...