Греція не впустила на територію країни заступника патріарха РПЦ

​Керуючий справами Московської патріархії Російської православної церкви (РПЦ), митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій отримав відмову в отриманні візи для в'їзду на територію Греції.

За інформацією росЗМІ, мова в даному випадку йде саме про цивільну візу, а не про відмову у відвідуванні Афона (православний монастир на горі в Греції. - ред.). Дозвіл на відвідування останнього дає церковна влада, передають Патріоти України.

Російські ЗМІ пов'язують відмову з погіршенням дипломатичних відносин між РФ і Грецією. Влітку 2018 року Греція вислала з країни кількох співробітників російської дипломатичної місії, звинувативши їх у втручанні в свої внутрішні справи. З цього ж часу Греція почала регулярно відмовляти у в'їзді російським священикам. Так настоятелю московського храму Віктору Біксею не допоміг потрапити до Греції навіть курортний тур. Також отримали відмову у в'їзді інші священики РПЦ, які мали намір відвідати грецькі святині (не Афон).

Нагадаємо, РПЦ звинуватила Вселенський патріархат у віроломстві і пригрозила жорсткими діями в разі надання Україні Томосу. Приводом стало направлення до Києва двох екзархів Вселенського патріархату, що в Московському патріархаті сприйняли як вторгнення на їх територію.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.