"Громадянська війна", кажете? - "Росія офіційно підтверджує свою присутність на Донбасі", - ІВУ

Факт порушення Слідчим комітетом РФ кримінальної справи в зв'язку з вибухом в Донецьку, де був знищений ватажок терористів "ДНР", може вказувати на те, що серед постраждалих або жертв є громадяни РФ.

На це звернула увагу інтернет-спільнота «Інформаційні війська України», передають Патріоти України.
Як повідомлялося раніше, Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу за статтею «Акт міжнародного тероризму, який спричинив заподіяння смерті людині» (361 КК РФ). Згідно російським законам, ця стаття застосовується тільки в тому випадку, якщо потерпілі є громадянами РФ.
Зокрема, ч.1 ст. 361 КК РФ говорить: «Совершение вне пределов территории Российской Федерации взрыва, поджога или иных действий, подвергающих опасности жизнь, здоровье, свободу или неприкосновенность граждан Российской Федерации в целях нарушения мирного сосуществования государств и народов либо направленных против интересов Российской Федерации, а также угроза совершения указанных действий».

Джерело: Donpress
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...