Гроші і статус: Політолог розповів, чому росіяни воюють на Донбасі

Є дві причини, за якими російські військові контрактної служби погоджуються брати участь в бойових діях в Україні.

Станіслав Бєлковський

Про це російський політолог Станіслав Бєлковський розповів в інтерв'ю радіо "Ехо Москви", передають Патріоти України.

"Перше - це гроші. Це для готелю "Рітц Карлтон" в місті Москві це не гроші, а для російської глибинки це гроші. По-друге, це пошук нового життєвого завдання, життєвої мети, це формування певного гормонального фону", - заявив російський політолог.

За словами Бєлковського, людина воює за свою країну як нелегал і це надає йому в очах певний статус.

При цьому політолог зазначив, що воюючі в Україні російські контрактники знають, що їх чекає в разі потрапляння в полон.

"Коли контрактники відправляються в Україну, вони апріорі знають, якщо вони не повні ідіоти, що, звичайно, їх завжди здадуть, коли вони потраплять в полон і заявлять, що вони ніколи не служили в російських військах", - резюмував Бєлковський.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...