"Гуморист" Рубіо. У Сенаті США пропонують перейменувати перехрестя перед російським посольством в площу Бориса Немцова

Комітет сенату США з внутрішньої безпеки і урядовим справах Європейського парламенту схвалив законопроект про перейменування перехрестя перед посольством Росії в Вашингтоні в площа Бориса Нємцова.

Фото: abc13.com

Про це сказано в повідомленні на сайті комітету, повідомляють Патріоти України.

Щоб законопроект став законом, він повинен бути схвалений голосуваннями сенату і палати представників, а також підписаний президентом США.

Мета законопроекту, який спонсорував сенатор Марко Рубіо, в тому, щоб офіційна адреса посольства Росії у Вашингтоні змінився, і в ньому значилося "площа Нємцова".

Відзначається, що аналогічний крок був зроблений за радянських часів, коли невеликий простір перед резиденцією посла СРСР в США перейменували на площу Сахарова в честь академіка і дисидента Андрія Сахарова.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...