Гурт KAZKA також відмовився представляти Україну на "Євробаченні-2019"

Перед цим від участі в конкурсі відмовилася переможниця Нацвідбору MARUV, а також група Freedom-jazz, яка зайняла друге місце.

Група KAZKA, яка посіла третє місце на Національному відборі на Євробачення-2019, відмовилася представляти Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі. На сторінці в Instagram колектив зробив офіційну заяву, передають Патріоти України.

"Ми хочемо і мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу. Ми за цим йшли на Нацвідбір. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія - об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення. в той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети - нести українську культуру світові. Ми готові представити Україну на конкурсі в наступному році, якщо нас виберуть. А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на нааших концертах усім світом", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, від участі в конкурсі відмовилася переможниця Нацвідбору MARUV, а також група Freedom-jazz, яка зайняла друге місце. Хто тепер представить Україну, залежить виключно від рішення Суспільного мовника.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...