Hyperloop по-українськи відкриває секрети: "Пасажири їздитимуть напівлежачи і без туалетів", - НАНУ

Вакуумними поїздами зможуть успішно користуватися тільки дуже стрункі пасажири з дуже міцними нервами і дуже сильним вестибулярним апаратом.

Пасажири в Україні курсуватимуть в вакуумних поїздах гіперлуп (hyperloop) тільки в положенні "напівлежачи". Про це сказано в науково-технічному дослідженні "Перспективи розвитку транспорту п'ятого покоління в Україні", проведеному на замовлення Міністерства інфраструктури, передають Патріоти України.

Відповідно до показників вихідного проекту Hyperloop, запропонованого американським підприємцем Ілоном Маском, максимальна ширина пасажирської капсули досягає всього 1,35 м, а найбільша висота - 1,10 м. Так що встати в капсулі або перейти на інше місце буде неможливо. Також в проекті капсул не передбачені туалети і медична допомога під час руху.

Відзначимо, що у разі впровадження технології гіперлуп hyperloop в Україні, пасажирам вакуумних поїздів доведеться переміщатися зі швидкістю 1 080 км / год.

Інакше кажучи, вакуумними поїздами зможуть успішно користуватися тільки дуже стрункі пасажири з дуже міцними нервами і дуже сильним вестибулярним апаратом: планований рівень перевантаження в 2-3 рази перевищує такий при зльоті або посадці літака.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Спадкова карма зради: Ані Лорак зустрілася з мамою, яка здала її в інтернат

середа, 20 січень 2021, 21:46

Батьки Лорак розійшлися ще до її народження, сім'ї не вистачало грошей, і майбутню співачку-зрадницю з братом Ігорем відправили до інтернату в Чернівцях. Крім робочих моментів, Лорак ділиться і особистим життям. Так, артистка розмістила в сторіз фото з...

Оголені ніжки Могилевської полонили мережу

середа, 20 січень 2021, 21:23

На фото вона позує, сидячи на березі озера. Українська співачка Наталя Могилевська опублікувала в Instagram новий знімок, передають Патріоти України. Наталя підібрала легку сукню з цікавим принтом. Цікаво, що співачка злегка висунула оголені ніжки впер...