І "Кузя", як на зло, "хворіє": НАТО потужно відповість провокаціям Кремля на Балтиці

"Військові маневри - невід'ємна частина силової дипломатії. Держави Альянсу продемонструють свою безумовну перевагу занепалому угрупованню ВМС РФ у одній з двух найнапруженіших акваторій протистояння.

Як повідомляє ERR, з 3 по 15 червня в Литві, Польщі, Естонії та Латвії відбудуться міжнародні навчання "Saber Strike", в яких візьмуть участь 18 тисяч військових з 19 країн НАТО і партнерів альянсу, передають Патріоти України.

Для участі в цих навчаннях з Німеччини в Латвію через Чехію, Польщу і Литву будуть відправлені близько 1100 одиниць військової техніки США. В Литву ця техніка за двома маршрутами прибуде через так званий Сувалкський коридор - ділянку кордону Литви і Польщі шириною в 100 км, яка на заході межує з Калінінградською областю РФ, а на сході - з Білоруссю.

В цей же час в Литві пройдуть національні навчання "Блискавка Перкунаса", в яких візьмуть участь до 9 тисяч військових, а також навчання "Твердий кобальт" в Каунаському районі.

Крім того, в червні почнуться навчання "Baltops" в Балтійському морі. В ході навчань будуть проводитися операції на суші, в морі і в повітрі.

Тим часом, нагадаємо, на відновлення морально застарілого авіаносця "Адмірал Кузнєцов", ремонт якого планують завершити у 2020 році, Кремль спрямував рекордну суму у майже 1 мільярд доларів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...