І не бояться, що потоне? - Індія орендувала у Росії на 10 років атомну субмарину

Переговори Делі з Москвою про оренду російської атомної субмарини Chakra III тривали два роки, операція обійдеться Індії у $3 млрд.

Індія підписала із Росією контракт про оренду на термін 10 років атомного підводного човна класу "Акула-1", відомого як Chakra III. Про це 8 березня повідомило спеціалізоване військове видання США Defense News, передають Патріоти України.

Сума угоди становить $3 млрд. Переговори тривали два роки.

Субмарину російська сторона має надати військово-морському флоту (ВМФ) Індії до 2025 року.

Defense News зазначає з посиланням на високопосадовця з індійських ВМС, що угода включає, зокрема, модернізацію підводного човна для використання місцевих деталей і систем, а також підготування технічної інфраструктури для використання в операціях за участю субмарини.

Ядерних боєголовок великої дальності на орендованому підводному човні не буде через міжнародні договори.

Видання підкреслило, що це вже третя субмарина, яку Делі орендувало у Москви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...