І "вагнерівці" в цинкових коробках підтвердять: "Самая мощная армия в мире, доказательство этому - операция в Сирии", - блогер

Сьогодні у рашистів один з головних днів мілітаризму. День, який розфарбований в їх улюблений червоний колір.

Про це у своєму блозі пише Art Zed, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"По росТВ трубят военные оркестры - 100 лет создания красной армии! (Всё красное у них, от стыда или от позора, ещё учёные не знают, хотя скорее от крови).

В Керчи русисты-монархисты установили памятник "Жертвам красного террора" (по росТВ, конечно, об этих "подвигах" красных не упомянут). Там только красные-прекрасные всех победили. Так раскочегарились в эпитетах красным, что жара хватило и на правопреемственную армию - российскую.

Нагнали разных красивых словосочетаний о ней, в анонсе причесали зрителя словами - "...самая мощная армия в мире, доказательство этому операция в Сирии..."

В чём, действительно, Россия самая мощная, и с этим трудно поспорить, так это в пи*де*е, в мировых масштабах. Аналогов нет!"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...