"І вставлять туди квіточку": Макаревич розповів "секрет творчого успіху" Кобзона

Радянський і російський артист Йосип Кобзон, який помер 30 серпня, багато років тому порадив лідеру гурту "Машина времени" Андрію Макаревичу підставити заднє місце владі для досягнення успіху.

Андрій Макаревич і Йосип Кобзон

Спогадами музикант поділився в коментарі росЗМІ, зазначивши, що Кобзон багаторазово намагався організувати виступ колективу в столиці РФ, передають Патріоти України.

"Між нами були дуже хороші стосунки. Ми коли працювали ще в "Росконцерті", він приходив кілька разів на художні наради. Намагався безуспішно нам пробити право на виступи в Москві. Нічого, правда, з цього не вийшло", - розповів Макаревич.

За його словами, Кобзон намагався допомогти музикантам. Крім того, у нього була цілком певна ідеологія. "Він мені пояснював, що якщо ми хочемо нормально існувати, треба владі підставити дупу - тоді вони вставлять туди квіточку. А я йому сказав, що я не хочу нікому підставляти дупу, включаючи владу. Він сказав: "Ну, важко вам буде", - згадав Макаревич.

Джерело: Обозреватель

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...