"Я хотів стати відомим футболістом": Світ вразила "сповідь" хлопчика з Донбасу, пораненого кулею бойовиків (відео)

В ногу хлопчика влучила куля. Знадобилося шість тижнів для того, щоб він знову зміг ходити.
Користувачів інтернету вразила історія 12-річного підлітка з Авдіївки Донецької області, який отримав поранення під час обстрілу на Донбасі. Відповідний ролик на своїй сторінці в Facebook оприлюднив дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), передають Патріоти України.

Відзначається, що в ногу хлопчика влучила куля. Знадобилося шість тижнів для того, щоб він знову зміг ходити. "Я поїхав в магазин, потім заїхав до друга, і в момент, коли він пішов перевзуватися, куля потрапила мені в ногу. До того, як це сталося, я хотів стати відомим футболістом", - розповів хлопчик.

За його словами, до війни діти нічого не боялися і гуляли, де хотіли, школа працювала нормально. Тепер же заняття проходять тільки три дні на тиждень. "До війни у нас було багато людей, все було нормально, тихо. Ми могли ходити, куди хотілося. У школі все було добре. Як війна почалася - всі бояться. Тепер менше людей", - додав підліток.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...