"Я мрію ще раз побачити свого тата": Вийшов у світ календар про дітей загиблих захисників України (фото)

Громадська Організації "Серця Кіборгів" показали у Верховної Ради України календар "Погляд майбутнього" на 2019 рік.

Героями стали діти загиблих воїнів АТО. Дітей фотографували зблизька, акцентуючи на очах, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

Всього 12 дітей на кожну пору року.

"Я мрію ще раз побачити свого тата та пригорнутися до його міцного плеча. Мені його дуже не вистачає", - підписаний один із знімків словами п'ятирічного Макара Рябухи. Його батько загинув від хвороби, яку отримав в зоні АТО.

Про долі батьків кожної дитини можна знайти на останній сторінці календаря.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...