Депутати-"кнопкодави" назвали причини, які штовхають їх на порушення закону в Верховній Раді, передають Патріоти України.
"Я голосую за інших нечасто. Роблю це на прохання колег. І як виняток. Наприклад, коли колега вносить доповнення до законопроекту, бере участь у першому читанні, але під час розгляду документа у другому читанні має більш важливі справи в окрузі і не може бути. Чому я не можу проголосувати за нього? Я ж не роблю це проти його волі. Так, я розумію, що це порушення. На мою думку, якщо б за більшість законів, потрібних країні, не голосували чужими картками, то цих законів взагалі б не було", - вважає Андрій Шинькович з БПП.
Антон Яценко з "Відродження" підтримує в цьому питанні свого колегу. "Нас люди вибирають для того, щоб парламент працював. У сесійній залі буває 150 депутатів, хоча зареєстровано 300. Так що, в такому випадку Верховна Рада не повинна працювати?" – обурився він.
"Я ходжу на роботу і працюю. Ви питайте тих, хто не ходить на роботу, чому вони так себе ведуть. Країні потрібні реформи. Так що, через недобросовісних депутатів, які ігнорують засідання Ради (звичайно, є й такі, які пропускають з поважних причин), нам не приймати важливі закони? Не бачу страшного гріха в тому, що голосував за колег. Я працюю, і мені за це не соромно", - заявляє Олександр Урбанський з БПП.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...