"Я російськомовний український націоналіст", - Арсен Аваков

Як зазначив міністр внутрішніх справ України, патріотизм полягає не в тому, щоб улаштовувати “мовні люстрації”.

Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що він – російськомовний український націоналіст, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

“Я трошки осетин, трошки вірменин, але більше я українець. Живу тут і так почуваюся. А якщо точніше сформулювати – я російськомовний український націоналіст. Таку дефініцію застосую”, – сказав Аваков.

На запитання “що взагалі робити з російською мовою”, Аваков відповів: “Я ставлюся дуже стримано до цієї всієї ситуації”. “По-перше, як виходець зі Східної України. З іншого боку, я патріот України. Але щиро вважаю, що патріотизм полягає не в тому, щоб улаштовувати мовні люстрації, змагання тощо”, – додав глава МВС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Американські баскетболісти влаштували бійню в одеському ресторані (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:59

У конфлікті брали участь 30-річний американський захисник Баден Джаксен і його земляк 28-річний Дрю Брендон, новачок БК "Одеса". В Одесі сталася бійка в ресторані за участю американських легіонерів баскетбольного клубу "Одеса". Спортсмени почали з'ясов...

Вибори, вибори..: У Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...