"Я російськомовний український націоналіст", - Арсен Аваков

Як зазначив міністр внутрішніх справ України, патріотизм полягає не в тому, щоб улаштовувати “мовні люстрації”.

Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що він – російськомовний український націоналіст, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

“Я трошки осетин, трошки вірменин, але більше я українець. Живу тут і так почуваюся. А якщо точніше сформулювати – я російськомовний український націоналіст. Таку дефініцію застосую”, – сказав Аваков.

На запитання “що взагалі робити з російською мовою”, Аваков відповів: “Я ставлюся дуже стримано до цієї всієї ситуації”. “По-перше, як виходець зі Східної України. З іншого боку, я патріот України. Але щиро вважаю, що патріотизм полягає не в тому, щоб улаштовувати мовні люстрації, змагання тощо”, – додав глава МВС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...