"Я шкодую, що не живу за часів Сталіна, я б вас розстріляв": Черкаський мер відзначився скандальною заявою (відео)

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що за часів Йосипа Сталіна розстріляв би місцевих перевізників.

Анатолій Бондаренко

Йшлося про тарифи, відповідне відео зі скандальними словами опубліковано на сайті Новини Черкаси, передають Патріоти України.

"Я сказав: "Шановні друзі! Ви знаєте, напевно, в умовах війни, я шкодую, що не живу за часів Сталіна, я б вас розстріляв", – заявив скандальний мер Черкас.

В описі говориться, що з перевізниками в Черкасах підписали тимчасові угоди, в яких вказано наступні умови: чіткий графік та його дотримання; чистота транспорту; ввічливість кондукторів і водіїв. "Саме за таких умов члени виконавчого комітету проголосують на найближчому засіданні за підвищення вартості проїзду до 5 грн. До понеділка тариф продовжує залишатися на рівні 4 грн. Також перевізники здійснюватимуть перевезення за свій рахунок 14 пільгових категорій, зокрема і дітей із сімей, які мають статус малозабезпечених. А школярі зможуть придбати безлімітний проїзний квиток за 120 гривень у того перевізника, який їх географічно влаштовуватиме", – зазначили у виданні.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...