"Ядерна тріада": Путін спробував налякати світ "суперпотужною" зброєю РФ

Путін заявив, що Росія повинна продовжувати курс на розвиток армії і флоту, а також зберігати високі темпи військового будівництва останніх років.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія має новітню зброю, аналогів якій немає в світі, і яка змусить задуматися тих, хто "звик до мілітаристської риторики". Про це він сказав на розширеній колегії Міноборони РФ, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

За його словами, в Росії створено "серйозні, проривні кроки" у розвитку новітньої, що не має аналогів в світі, зброї. "Наші нові системи, сподіваюся, змусять замислитися тих, хто звик до мілітаристської і агресивної риторики", - заявив Путін.
При цьому він підкреслив, що новітнє озброєння Росії "зміцнює баланс сил, а значить і стабільність у світі".
Також президент РФ похвалився зрослою підготовкою військових і заявив, що вони "повинні постійно, з року в рік, піднімати планку, діяти не за шаблоном".
"Помітно зміцнилася і ядерна тріада, яка грає ключову роль в збереженні глобального паритету", - похвалився він.
Крім того, Путін зажадав швидше оснащувати російську армію сучасним озброєнням, здатним до подолання перспективних систем ПРО. Він розповів про початок серійного виробництва і постачання у війська ракетного комплексу глобальної дальності "Авангард", а також про успішні випробування "Сармата", гіперзвукового авіакомплексу "Кинджал", а також відпрацювання практичного застосування бойових лазерних комплексів "Пересвет".

Путін заявив, що Росія повинна продовжувати курс на розвиток армії і флоту, а також зберігати високі темпи військового будівництва останніх років.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...