Молодий вчитель з Дніпропетровської області, 28-річний Сергій Куліш вирішив добровільно поповнити лави українского війська, - пише видання Вчасно, передають Патріоти України.
"Вчителів не призивали, але сам для себе вирішив, що не можу просто спостерігати. Так я став військовослужбовцем четвертої хвилі мобілізації і потрапив в АТО", - розповідає Сергій.
Колеги молодого вчителя зазначають, що Сергій спочатку нікому не розповідав про своє рішення, а потім, коли вже стало відомо, не хотів одягати військову форму перед дітьми, щоб їх не лякати.
Бойову службу хлопець проходив у складі Національної гвардії України. Педагогічні навички стали в нагоді і тут, на Донбасі, під час спілкування з місцевими мешканцями.
"Було видно, що російська пропаганда дуже сильно тут попрацювала. Звичайно, що незнання власної історії привело до того, що людям привили якісь свої ідеї, вигідні певним особам", - говорить Куліш.
Після демобілізації воїн АТО знов повернувся на Донбас, але вже в якості вчителя. Тепер він викладає історію дітям у прифронтовому Покровську, що в 50-ти кілометрах від фронту.
Діти дуже задоволені роботою свого нового вчителя. Учні зазначають, що він краще вміє знаходити з ними спільну мову в силу свого віку, а також радіють, що в їхній школі працює справжній герой та захисник України.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...