З самого дитинства юний Цезар пишався своїм стародавнім і знатним родом. Змалку вивчав грецьку мову, історію, ораторське мистецтво. Зовсім скоро хлопець досяг неабияких успіхів у красномовстві та поступався хіба видатному давньоримському ораторові Цицерону.
Минали роки, після навчання Цезар зажадав владарювати. Він вирішив зробити політичну кар'єру і досягти її вершини – стати одноосібним правителем Риму. Гай Юлій віднайшов той єдиновірний шлях, який вів його до мети. Він прислухався до римського народу і всіляко догоджав йому. Не маючи своїх грошей, майбутній полководець брав у борг і влаштовував свята з боями гладіаторів, оплачував театральні вистави і люди були вдячні йому за це. Блискуче красномовство і дорогі подарунки допомогли Цезарю швидко і надовго завоювати прихильність римлян.
Незабаром Гай Юлій Цезар обійняв дуже почесний пост – став верховним понтифіком. Цю посаду часто займали імператори в Древньому Римі. У 67 році до н. е. здобув найвищу судову посаду в цивільних справах, а після року служби став правителем Іспанії. Це було не настільки почесно, як прибутково. Правителі могли скільки завгодно грабувати провінції і збагачуватися. Цезар не став винятком. Однак він не забував і про свої політичні амбіції.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...