"Як кляті американці побудували машину часу і викрали хіт "всєсоюзного барда"...", - Лірник

Про плагіат і плагіаторів...

Сашко Лірник

Про це у своєму блозі пише казкар Сашко Лірник, передають Патріоти України.

"Колись давно в 90-х (написав і засміявся) в Мурманську по ночах показували старі американські і європейські фільми. Була там така рубрика на телебаченні. Так от дивлюся в три години ночі американський фільм 30-х років. Називається "Чиказький фокстрот", чи якось схоже, але про "фокстрот" точно.

Дивлюся, нікого не чіпаю, і раптом - знайома музика! На екрані танцюють пари, звук поганенький, щось тріщить (фільм дійсно старий), пісня англійською мовою, але рідна і знайома!

Заважає текст. Абстрагуюся, заплющую очі... О диво! Та це ж всєсоюзний бард Розенбаум! В американському фільмі тридцятих років звучить його хіт і "візитівка". - "На коврє із жолтих лістьєв, в платьїце простом..." А ви кажете "Вальс - бостон"...)))

Кляті американці побудували машину часу, щоб вкрасти у метра його пісню)))"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Мешканців Камчатки налякав "волохатий монстр" з океану (фото, відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:30

На узбережжі місцева жителька знайшла велику істоту, викинуту на берег і покриту подобою вовни. Пізніше знімки потрапили в місцеву лабораторію морських ссавців.Там пояснили, що глобстери (непізнані органічні останки, які викидає на берег) найчастіше ви...

Хіти тижня. "Молода вовчиця": 70-річна киянка підкорила своїм способом життя (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 22:00

Вона не пропускає ні одне запрошення на вечірку або тусовку. 70-річна киянка Олена Вовк розповіла про своє яскраве життя, перебуваючи на пенсії, і про те, як примудряється в свої роки так "запалювати", передають Патріоти України. Її чоловік помер 15 ро...