"Як кляті американці побудували машину часу і викрали хіт "всєсоюзного барда"...", - Лірник

Про плагіат і плагіаторів...

Сашко Лірник

Про це у своєму блозі пише казкар Сашко Лірник, передають Патріоти України.

"Колись давно в 90-х (написав і засміявся) в Мурманську по ночах показували старі американські і європейські фільми. Була там така рубрика на телебаченні. Так от дивлюся в три години ночі американський фільм 30-х років. Називається "Чиказький фокстрот", чи якось схоже, але про "фокстрот" точно.

Дивлюся, нікого не чіпаю, і раптом - знайома музика! На екрані танцюють пари, звук поганенький, щось тріщить (фільм дійсно старий), пісня англійською мовою, але рідна і знайома!

Заважає текст. Абстрагуюся, заплющую очі... О диво! Та це ж всєсоюзний бард Розенбаум! В американському фільмі тридцятих років звучить його хіт і "візитівка". - "На коврє із жолтих лістьєв, в платьїце простом..." А ви кажете "Вальс - бостон"...)))

Кляті американці побудували машину часу, щоб вкрасти у метра його пісню)))"

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Час Ч близок: За хамство России придется ответить", - Гай

четвер, 15 листопад 2018, 17:00

Минули 90 днів, даних Кремлю для доведення своєї невинності в отруєнні Скрипалів і вбивстві громадянки Британії бойовою отрутою групи Новачок. Про це у своєму блозі пише відомий волонтер Мирослав Гай, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:...

Чергова "перемога" над злочинністю: Відомого кримінального авторитета по-тихому відпустили на волю (відео)

четвер, 15 листопад 2018, 12:02

Кримінальний авторитет "Мультик" тримав в страху цілу область, його боялися навіть урядовці, а операцію з його затримання особисто керував генеральний прокурор. Його заарештували, почали судити... Здавалося, він надовго сяде за грати, аж ось, він знову...