Як компенсувати збиток від падіння в ожеледицю

Для відшкодування збитків, завданих падінням в ожеледь, необхідно зафіксувати та підтвердити документально.

В Міністерстві юстиції розповіли, що потрібно робити, щоб отримати компенсацію за травми, які сталися за нечищений сніг, передають Патріоти України.

1. Зафіксувати місце падіння

Для відшкодування збитків, завданих падінням, треба зафіксувати місце події і фактори, які сприяли падінню (сніг, обледеніння). Необхідно, щоб у кадр потрапили вивіски та таблички з прив'язкою до місцевості.

2. Свідки та відеоспостереження

Потрібно знайти свідків, записати їхні імена та номери телефонів. Також пошукати камери відеоспостереження, які могли зафіксувати момент вашого падіння.

3. Документальне підтвердження

Після цього варто викликати швидку допомогу. Від медиків необхідно вимагати зафіксувати причину падіння, місце та час. З вашого боку потрібно записати дані бригади швидкої допомоги. Можна звернутися в травмпункт і там також все докладно зафіксувати. Необхідно зберігати всі чеки, рецепти та квитанції, що пов'язані з лікуванням наслідків падіння.

4. Компенсація шкоди

Необхідно з'ясувати, хто відповідальний за утримання тротуару чи дороги, де сталася травма (ЖЕК/ОСББ, комунальна служба і т. д.), відправивши інформаційний запит до місцевої влади.

Необхідно звернутися з претензією до установи, на обслуговування якої знаходиться ділянка, на якій отримана травма. Також необхідно вказати суму витрат (кошти на лікування, пошкоджене майно, наприклад, розбитий телефон, тощо).

Потрібно обов'язково подати до суду про компенсацію шкоди, заподіяної травмуванням за місцем проживання або місцезнаходженням відповідача. Судовий збір в таких випадках не стягується.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...

Медовий Спас, або Маковія: Церковні та народні традиції. Що не можна робити 1 серпня

четвер, 1 серпень 2024, 7:05

1 серпня за новоюоіпнським календарем українці святкують Медовий Спас, або Маковія. У цей день прийнято приходити в храм і дякувати Богові за врожай. У серпні бджолярі збирають мед, тому свято й отримало таку назву. . Цього дня починається Успенський п...