Як Муженко Гіркіна в Донецьк проводив, - екс-спікер прес-центру штабу АТО

За словами українського військового, в 2014 році бійці ЗСУ двічі запрошували дозвіл на знищення колони військової техніки, яка прямувала під керівництвом екс-командира «ДНР» Ігоря Гіркиіна (Стрєлкова) зі Слов'янська до Донецька, але отримали відмову.
Ігор Гіркін (Стрєлков)

Екс-спікер прес-центру штабу АТО Олексій Дмитрашевський повідомив: «На рахунок колони Гіркіна, наскільки мені відомо, над колоною пройшла пара СУ-25, запросили дозвіл штабу АТО на знищення колони. За попередніми їхніми даними, було відомо, що там знаходиться Гіркін. Отримали відмову», передають Патріоти України.

Він зазначив, що таку ж відмову отримали і українські військові, що базувалися в Краматорську. Дмитрашевський додав: «Відомо, що з Краматорська полковник Кривоніс, який очолював оборону аеропорту, також запросив дозвіл на знищення цієї колони, і також отримав заборону від пана Муженко».
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...