Як Польща готується до війни з Росією: Цифри і факти

У найближчі 15 років Польща планує виділити на розвиток оборонного сектора близько 55 млрд доларів.

Про це повідомив заступник голови Міністерства оборони Томаш Шатковський. Таким чином Польща готується протистояти можливій військовій агресії РФ, передають Патріоти України.

«Уряд схвалив поправки до законодавства … вони дають нам близько 200 млрд злотих (55 млрд доларів – ред.) на протязі наступних 15 років. Ці витрати обумовлені зростанням російської агресії», – зазначив він.

Крім цього Шатковський розповів, на розвиток яких військових галузей підуть виділені кошти.

«Виділені кошти будуть витрачені на збільшення чисельності армії майже в два рази. Також ми плануємо провести модернізацію, оскільки дві третини обладнання, що знаходиться на озброєнні з часів Варшавського договору», – підкреслив чиновник.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вчені встановили, що чоловіки по-іншому реагують на біль, ніж жінки

четвер, 21 лютий 2019, 5:45

Канадські психологи з Університету Макгілла в Монреалі прийшли до висновку, що чоловіки мають кращу больову пам'ять у порівнянні з жінками. Учасникам, віком від 18 до 40 років, прикладали до передпліччя гарячий предмет, температура якого поступово росл...

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...