"У нас є супутникові знімки з Криму. Умовно кажучи, 70% степового Криму вже не можна використовувати для сільського господарства. Рослинність фактично пішла з того місця", - заявив Гримчак, передають Патріоти України.
Натомість, він запевняє, що відродити можливо все. І пригадує, як відновлювали землю Криму наші діди. "Свого часу степовий Крим не використовувався для сільгоспвиробництва, тому що солончаки були на поверхні. Наші батьки, діди десять років після будівництва каналу промивали землю. Усі ці домішки пішли вниз. Тоді землю стало можливо використовувати для господарства", - розповідає заступник міністра.
Утім, каже він, збитки від засухи в Криму будуть чималими. Але точну цифру наразі назвати неможливо. "Крим вирощував рис. Рис потребує величезної кількості води. Сьогодні він, на жаль, не вирощує багато з того, що ще донедавна там вирощували. Це веде до збитків. І тут ще одне питання - чи можна порахувати ці збитки? Тут, думаю, треба буде дивитися на місці, бо так тяжко порахувати", - каже Гримчак.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...