Як пустеля пожирає зневоднений Крим: Заступник міністра з окупованих територій навів свіжу статистику (відео)

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак розповів про наслідки посухи в окупованому Криму.

"У нас є супутникові знімки з Криму. Умовно кажучи, 70% степового Криму вже не можна використовувати для сільського господарства. Рослинність фактично пішла з того місця", - заявив Гримчак, передають Патріоти України.

Натомість, він запевняє, що відродити можливо все. І пригадує, як відновлювали землю Криму наші діди. "Свого часу степовий Крим не використовувався для сільгоспвиробництва, тому що солончаки були на поверхні. Наші батьки, діди десять років після будівництва каналу промивали землю. Усі ці домішки пішли вниз. Тоді землю стало можливо використовувати для господарства", - розповідає заступник міністра.

Утім, каже він, збитки від засухи в Криму будуть чималими. Але точну цифру наразі назвати неможливо. "Крим вирощував рис. Рис потребує величезної кількості води. Сьогодні він, на жаль, не вирощує багато з того, що ще донедавна там вирощували. Це веде до збитків. І тут ще одне питання - чи можна порахувати ці збитки? Тут, думаю, треба буде дивитися на місці, бо так тяжко порахувати", - каже Гримчак.

Джерело: 5 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

неділя, 26 січень 2020, 20:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за моєю улюблен...

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...