Російські військові приїжджали в Крим для наступних окупації та анексії з чотирьох напрямків. Про це заявив прес-секретар волонтерської організації InformNapalm Михайло Макарук, передають Патріоти України.
"Перший - автомобільний шлях Харків-Сімферополь... Вони були переодягнені в цивільне. Приїжджали, в Севастополі отримували зброю і спокійно себе там почували... Другий шлях - висадка військової сили, техніки, людей із великих десантних кораблів Балтійського флоту, Північного флоту, які прибувають до Севастополя... Добиралися також поромом", - сказав волонтер.
За його словами, активна підготовка до анексії Криму велася близько двох місяців. Макарук зазначив, що це було встановлено за допомогою міжнародної системи пошуку кораблів і відстеження публікацій людей, які переодягалися, фотографувалися на тлі військових кораблів і з військовою технікою, що застосовувалися під час анексії. Ця техніка, зокрема БТР-82У, є тільки у російській армії.
Він зазначив, що 18-та мотострілецька бригада Північного військового округу добиралася до Криму також на літаках. Цей підрозділ брав участь у блокуванні військових частин ЗСУ.
За словами Макарука, Росія направила до Криму багато силовиків, оскільки "не вистачало кадрових професійних військових. Була загроза того, що велика частина українських військовослужбовців, які були в Криму, могла чинити опір".
Волонтер також додав, що встановлені кілька підрозділів ЗС Росії, які захоплювали Крим.
"Наша команда вже точно підтвердила участь 31-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади ВДВ Росії, 45-ї окремої гвардійської бригади навчального призначення, 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії, 18-ї окремої мотострілкової бригади. А також 10-ї окремої бригади спецпризначення Головного розвідувального управління Росії", - сказав він.
Макарук додав, що InformNapalm співпрацює з Міністерством юстиції України, яке готує низку обвинувальних актів для справ України проти Росії.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...