Як російські окупанти ростять майбутнє "гарматне м'ясо" в дитячих таборах ОРЛО, - "ІС"

Окупанти продовжують залучати молодь до «юнацьким воєнізованим формуванням» для здійснення «морально-психологічної підготовки» для подальшої участі в бойових діях в рядах «2 АК ЛНР».

Про це йдеться в повідомленні групи "Інформаційний спротив", передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Так, на базе детского оздоровительного лагеря «Мечта» (с. Большой Суходол) оккупационная администрация Краснодонского района с 29 июня по 8 июля проводит «патриотические» полевые сборы молодежи. В данных мероприятиях принимают участие порядка 700 человек из числа курсантов ГО «военно-патриотическое объединение «Перевал» (г. Перевальск) и актив ГО «десантно-патриотический спортивный клуб «Школа Мужества» (г. Свердловск).

Руководителем «Школы Мужества» является Домрачев Вячеслав Павлович, по словам которого, участники десантно-патриотического спортивного клуба активно помогали НВФ «ЛНР» во время боевых действий на территории Свердловского и Краснодонского районов Луганской области летом 2014 года. Основной задачей данных сборов является «патриотическое воспитание» и начальная военная подготовка молодежи. Участники сборов изучают правила использования огнестрельного оружия, основы рукопашного боя, ориентирование на местности и т.д."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Не потрібно копати землю: Подружжя з Києва стали успішними фермерами і вирощують картоплю по-новому (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 23:30

Життя змусило киян не тільки копати город, а й навчитися доїти кіз і приймати у них пологи. "Раніше ми з Євгеном жили в Києві, але вже п'ять років, як переїхали на хутір в Поліссі", - говорить Наталія Вишинська, яка створила з чоловіком екоферму, перед...

З архіву ПУ. Відповіли за "Катерину Велику": Кейт Міддлтон отримала перемогу в суді за образу журнала Tatler (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 13:30

У травні цього року гламурне видання опублікувало матеріал під назвою «Катерина Велика». У ньому простежується становлення дружини принца Вільяма з дівчини, що виросла в родині середнього класу, на впливову публічну фігуру. Герцогиня Кембриджська здобу...